Inzabaz

Blog

Vložit inzerát zdarma stojí za vyzkoušení

Potřebujete prodat své nenošené lodičky či nepotřebnou komodu a nedaří se vám najít stránky, na kterých by bylo možné vložit inzerát zdarma? V tom případě se jistě se svými tužbami obraťte na náš jakýsi bazar, kterému inzerce zdarma říká pane. Proč také platit zbytečné peníze navíc jen za to, že chcete své inzeráty uveřejnit? Nejen díky své bezplatnosti je ovšem tato inzerce tak oblíbená. Velkou zásluhu na tom, že si u veřejnosti našla své obdivovatele má i to, že jednotlivé kategorie, které vám inzerce nabídne, jsou svou pestrostí opravdu k nezaplacení.

 

Jak vkládat inzeráty?

Vložit inzerát zdarma v této službě zvládne opravdu každý. Postačí vám pouze jedno kliknutí na záložku vložit inzerát a registrovat se do systému, ze kterého následně můžete čerpat veškerých jeho výhod. Vyplnit přitom stačí pouze vaše jméno, telefonní číslo, e-mailovou adresu a rovněž heslo, které vám poslouží jako přístup pro další přihlášení, ve kterém můžete stav svých inzerátů sledovat dnem i nocí. Dále si vyberete kategorii, které co možná nejvíce koresponduje s vámi prodávaným zbožím či službami. Poté už pouze a jen vyčkáte na odezvu, která na sebe rozhodně nenechá dlouho čekat.

 

Jaké kategorie jsou k mání?

Prodat a následně také i koupit v tomto systému můžete opravdu takřka vše. Fantazii se meze nekladnou, tudíž pokud máte doma jakýkoliv nevhodný dárek, kterým se váš partner netrefil do vašeho vkusu, sem s ním. Nabídka kategorií je totiž tak pestrá, že prodat se dá opravdu takřka cokoliv. Je tedy naprosto pasé, zda prodáváte své horské kolo, kojenecké body či své svatební šaty. Kategorie inzerátů jsou tak pestré, že obsahují i možnost prodej realit, strojů, elektroniky či dokonce pracovních sil. Na základě zvolených priorit, které jsou v nabídce ihned na úvodní straně, si vyberete odkud, budete své služby či zboží prodávat. Potencionální klienti tak rovněž kromě vašeho kontaktu uvidí i město, ve kterém pobýváte. To vše vám usnadní konečný prodej zboží a následné předání věcí i finanční hotovosti. Inzerovat tak opravdu nebylo nikdy snadnější.