Inzabaz

Blog

Podat inzerát zdarma nebylo nikdy jednodušší

Nechcete se zbavovat věcí, které jsou vašemu srdci blízké, ovšem doma už pro ně bohužel nemáte místo? Potřebujete prodat své auto či najít nový domov pro svého domácího mazlíčka? Ať se již rozhodnete prodávat starožitné hodiny po dědečkovi či nevhodný dárek od manžela vězte, že podat inzerát v soukromé inzerci nebylo nikdy jednodušší. Jelikož je tato inzerce zdarma, lidé se tolik neostýchají s tím, podávat inzeráty, které jejich nepoužívaným či nevhodným věcem, pomohou najít nové majitele. Tento jakýsi bazar, vám tak pomůže nejen v případě, kdy budete potřebovat leccos prodat například ze své půdy či chalupy, ale i v případě, budete-li se shánět po určité věci, kterou momentálně nutně potřebujete. V následujících řádcích si tak ukážeme, jak jednoduché je stát se inzerujícím.

 

Vyplnění nezbytných údajů vám zabere pár minut

K tomu, abyste mohli využít služeb inzerce po všech jejích stránkách, jen nezbytné se přihlásit do systému. Ten po vás bude požadovat nezbytné údaje, kterými se registrujete a následně budete moci využívat všech výhod této bezplatné služby. Formulář, který si otevřete přímo na stránkách, kde budete svůj inzerát podávat, po vás bude chtít znát pouze vaše jméno, e-mailovou adresu, telefon a heslo, kterým se do systému budete přihlašovat. Poté už si vyberete pouze kategorii, do které vaše nabídka bude spadat a inzerát je na světě.

 

Nepřeberné množství kategorií

Z kategorií, které vám tato inzertní služba nabídne, se vám zaručeně zatočí hlava. Jednotlivé skupiny zboží a služeb jsou totiž rozděleny do velmi přehledných bloků, které se značí ještě dalšími pod kategoriemi. Prodat či koupit na těchto stránkách můžete například auto, motorku, domácího mazlíčka, telefon či kojenecké oblečení. Nechybí zde ovšem ani kategorie nabízející zaměstnání či prodávající reality či služby. Jak již tedy bylo řečeno, najdete zde opravdu pestrý výběr všeho, po čem vaše hrdlo ráčí. A pozor, v nabídce je i sekce ostatní, která potěší jak sběratele, tak ty, kteří shání vstupenky na různé akce, dálniční známky či dárkové poukazy.