Inzabaz

Nábytek

Seřadit inzeráty: Abecedně | Nejlevnější | Nejdražší | Nejnovější | Nejstarší | Nejoblíbenější

Koupím starožitný nábytek celá ČRzobrazeno: 466 × | vloženo: 22.09.2023

Koupím různý starožitný dřevěný, chromovaný nábytek regály, květinové stěny, ložnice, psací stůl, knihovnu, komodu, skleník, kredenc, vitrínu, vařenku, potravinku, ložnice, křesla, stoly, židle, poličky, truhlu, noční stolky, regály, lyže, lustry, hračky, reklamní cedule, šavle, mopedy, hodiny, rádia a mnoho dalšího i celou pozůstalost vše i poškozené, po dohodě přijedu po celé ČR - platba hotově Tel 604390287 Email arny-2@seznam.cz

dohodou

Praha 10

starožitná šatní skříňzobrazeno: 669 × | vloženo: 15.09.2023

Nabízím zachovalou starožitnou šatní skříň. Praha. T: 606417146

0 Kč

Praha 4


Prodám sedací soupravu zlaté barvyzobrazeno: 965 × | vloženo: 11.09.2023

Prodám sedací soupravu zlaté barvy, rozkládací pohovka a dvě křesla, kombinace se dřevěnými opěrkami.Cena do 2500 Kč dohodou.

dohodou

Hrdějovice

Plechová cedule - Coca-Cola (Good with Food) 40x30cmzobrazeno: 68 × | vloženo: 05.09.2023

Nová originální plechová cedule s retro motivem od německého výrobce. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace.

389 Kč

Velké Meziříčí

Plechová cedule: Ford Parking Only - 30x40 cmzobrazeno: 68 × | vloženo: 05.09.2023

Nová originální plechová cedule s retro motivem od německého výrobce. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení. Vybraný motiv je vždy pečlivě plasticky prolisován do cedule, nejedná se jen o potištěný plochý plech, ale o elegantní doplněk Vaší dekorace. Motivy jsou použity na základě licence od držitelů příslušných autorských známek.

394 Kč

Velké Meziříčí

Plechová cedule: Host do domu, Pivo do ruky 40x30cmzobrazeno: 95 × | vloženo: 05.09.2023

Nová originální plechová cedule s vtipným motivem. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a je opatřena čtyřmi otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě vytištěn na plastický plech. Elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro vnitřní i vnější prostory.

329 Kč

Velké Meziříčí

Stolek z ořešákuzobrazeno: 109 × | vloženo: 04.09.2023

Industriální stolek z ořešáku, průměr 40-45cm, výška 49cm. Ideální jako odkládasí stolek, nebo jako dekorace. Více v eshopu: https://www.petzejwood.cz/stolek-z-oresaku

1 600 Kč

Bílina 4

Plechová cedule: Pivo je můj kamarád - 40x30 cmzobrazeno: 84 × | vloženo: 01.09.2023

Originální plechová cedule s vtipným motivem. Cedule je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a je opatřen čtyřmi otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě vytištěn na plastický plech. Elegantní doplněk Vaší dekorace pro interiér i exteriér.

329 Kč

Velké Meziříčí

Plechová cedule: Moje garáž, Moje královstvízobrazeno: 91 × | vloženo: 01.09.2023

Originální nová plechová cedule s vtipným motivem. Cedule 40cm x 30cm je z kvalitního a silného podkladu u kterého nehrozí prohnutí či zlomení a je opatřena čtyřmi otvory pro snadné přichycení ke stěně. Vybraný motiv je vždy pečlivě vytištěn na plastický plech. Jedná se o elegantní doplněk Vaší dekorace vhodný pro použití ve vnitřním i vnějším prostoru,

345 Kč

Velké Meziříčí

Strana 1 | vše

Součástí každého rodinného domu i bytu je nábytek. Ať už hledáte nábytek do své domácnosti, kde žijete, nebo třeba na chalupu, kde trávíte volný čas, určitě doporučujeme vsadit na kvalitu. Po čase se vám nábytek samozřejmě přestane líbit a vy začnete uvažovat o novém. V takovém případě ten starý nábytek nevyhazujte, ale raději ho zkuste prodat přes náš inzertní portál. Ušetříte si cestu do sběrného dvora a na svém starším nábytku možná ještě vyděláte.
Ať už se jedná o tradiční nebo designový nábytek, inzerát můžete vložit do této sekce webu. Ta zahrnuje například nábytek do kuchyně (kuchyňské linky, jídelní stoly a židle), gauče a pohovky, psací stoly a další kancelářský nábytek nebo také osvětlení. Stačí jen vložit pár fotografií a připravit k nim vhodný popisek.
Na druhou stranu, pokud vybavujete svou domácnost a nemáte peníze na úplně nový nábytek, doporučujeme vám vyzkoušet ten, který přes náš inzertní portál zakoupíte za výborné ceny a v perfektní kvalitě. Prohlédněte si konkrétní inzeráty.