Inzabaz

Chcete kontaktovat prodejce?

Váš vzkaz mu doručíme na email.

Montér – pracovník v produkci v Nizozemsku - 2800 - 3170 € v hrubém + zajištěné ubytování + bez poplatků

Si připraven na novou výzvu a máš zájem slušně si vydělat? Zajímá tě objevování nových míst a kultur? Chceš se stát členem pevného týmu s kolegy ze Slovenska a Čech? Pokud ano, tak toto volné místo je možná právě pro Tebe!

Pro lídra na trhu dočasného bydlení v Nizozemsku hledáme zaměstnance ze znalostí používání pneumatického nářadí. Společnost staví modulární budovy na dočasně bydlení. Budovy jsou postaveny v továrně, umístěné na pozemku a po použití rozebrány a znovu použity na jiném místě. Společnost je v soukromém vlastnictví a má projekty po celé Evropě i mimo Evropu. Pro jejich výrobní závod v centru Nizozemska (v blízkosti Utrechtu) hledáme kvalifikované pracovníky, kteří se zavázali odpracovat minimálně 45 – 50 hodin práce týdně.

Pracovní doba: • pondělí – pátek od 6:00 do 17:00 (včetně přestávek) – 45 hodin týdně • kromě toho mohou být požadovány přesčasy.

Náplň práce montéra: • porozumění technickým výkresům a měřením • upevňování stěn vzduchovým kladivem • příprava a výroba stěn a střech z dřevěných rámů dle dřevěných forem • osazování izolačního materiálu a elektrického vedení

Další odpovědnosti a očekávání: • Prokazatelné zkušenosti s výrobou a kladivem ( pneumatické nářadí) • ovládání anglického jazyka • Držení řidičského průkazu B • Držení licence na vysokozdvižný vozík a / nebo mostový jeřáb je výhodou • Flexibilní přístup k pracovním činnostem • Znalosti předpisů v oblasti bezpečnosti, ochrany zdraví a životního prostředí • Ochota pracovat ve večerních a víkendových směnách • Umět pracovat v týmu jako součást oddělení s 20 dalšími kolegy • Znalost materiálů a nástrojů

Osobnostní předpoklady a dovednosti: • komunikace s vedoucím týmu • pozitivní přístup k práci a silná pracovní morálka • pozitivní přístup k politice společností • spolupráce s ostatními kolegy • péče o čisté a bezpečné pracovní prostředí • flexibilní přístup k přesčasům nebo změnám pracovních směn

Zaměstnanecké výhody, benefity: • práce 45 – 50 hodin týdně (9–10 hodin denně, 5 dní v týdnu) • měsíční plat při práci 45 hodin týdně: 2800 € v hrubém (cca 2 025 € v čistém) • měsíční plat při práci 50 hodin týdně: 3170 € v hrubém (cca 2 240 € v čistém) • uzavření smlouvy na dobu šesti měsíců s možností prodloužení • SNF certifikované ubytování je zabezpečené zaměstnavatelem • zabezpečené zdravotní a úrazové pojištění • příjemné pracovní a životní prostředí • možnosti zapojit se do vzdělávacích a rozvojových programů • profesionální pracovní růst • Profesionální pracovní zařízení a nářadí • náklady, které si platí zaměstnanec, jsou strava a doprava do práce! • naše agentura nevyžaduje žádné poplatky za zprostředkování zaměstnání před ani po odchodu do Nizozemí

V případě zájmu nám zašlete životopis v anglickém nebo německém jazyce spolu s vašim BSN číslem.

Tešíme se na tebe.