Inzabaz

Blog

Bazar, který je třeba důkladně prozkoumat

Bazar není název pouze pro nelichotivé místo, kam se svou veteší chodí především lidé, kteří potřebují rychlou finanční pomoc. Je rovněž i místem, kde můžete nalézt velkou spoustu praktických věcí, které obohatí například váš šatník, garáž či volné místo nad krbem ve vaší pracovně. Alespoň na serveru inzabaz.cz, tomu tak opravdu je. Toto internetové místo, vám totiž může nabídnout více věcí, než si myslíte. A co víc, i vy můžete přispět svými pro vás nepotřebnými kousky a udělat tak radost někomu dalšímu. Věřte nebo ne, ale nebude vás to stát absolutně vůbec nic. Inzeráty se zde totiž podávají naprosto zdarma.

 

Nevyhazujte nepotřebné věci, prodávejte je!

Mnoho lidí neví, jaké klenoty se mohou skrývat na takové obyčejné půdě. Hodiny po babičce či mlýnek na kávu po dědečkovi, nepatří rozhodně do starého harampádí. Ba naopak, své útočiště rozhodně najde u zarytého sběratele, který tyto kousky jistě ocení. Není na co čekat. Sekce „Ostatní“ vám totiž nabídne možnost prodat či naopak koupit jakoukoliv starožitnost, která bude zdobit například místo nad vaším krbem. Nezbavujte se tak pro vás nepotřebných věcí a prodejte je. Inzerátem, který vás nic nestojí, rozhodně nic nemůžete ztratit.

 

Pořiďte si nový vůz či nabídnete své pracovní schopnosti

Máte v plánu koupi ojetého vozu? Tak v tom případě je sekce „Automobily“ pro vás jako dělaná. Koupit či prodat zde můžete vozidla jakéhokoliv typu. V sekci „Motocykly“ na vás zase čekají nadupané čtyřkolky či choppery. Je tedy pouze na vás, kterým pirátům silnic dáte zelenou. Nabídnout v tomto bazaru můžete ale mnohem více. Například si zde můžete nalézt svůj dream job či své pracovní schopnosti naopak nabídnout a čekat, zda se vám vytoužená firma hledající právě vás, ozve. Možností jak tento bazar využít a mít z něj, co možná největší užitek je mnoho. Tudíž neotálejte, a pokud víte o spoustě věcí, které vám pouze zabírají místo na půdě či ve vašem sklepě, neváhejte se o ně podělit s ostatními a ještě na nich vydělat alespoň slušné peníze.