Inzabaz

Jak inzerovat

Vložení inzerátu.

 

První vložení inzerátu je zároveň i s registrací. V pravém horním rohu kliknete na tlačítko Vložit inzerát, zobrazí se vám formulář. Ve formuláři vyplníte email, telefon, heslo, jméno, poštovní směrovací číslo (tyto údaje slouží pro příští přihlášení a vkládání dalších inzerátů). Dále si vyberete kategorii, do které chcete inzerát vložit, v dalších polích vyplníte název inzerátu, popis, cenu, přidáte fotku, nebo video. Fotku lze vložit jen jednu, další fotky můžete přidat po vložení tohoto inzerátu s registrací.

 

Po uložení prvního inzerátu s registrací se Vám vytvoří účet, který slouží pro další vkládání inzerátů, mazání, editaci, topování. Do účtu se dostanete po kliknutí na tlačítko moje inzeráty, vyplníte email a heslo, které jste zadali při registraci. Po přihlášení se Vám zobrazí uživatelská sekce,  ve které si můžete vložit další inzerát, upravit údaje a vložené inzeráty.

Další inzerát vytvoříte nad tabulkou inzerátů, po zadání názvu inzerátu a výběru kategorie. Po kliknutí na tlačítko vytvořit nový inzerát se vám zobrazí další pole, kde napíšete popis inzerátu, cenu, video, fotky (fotek můžete vložit více najednou).

 

Vložení inzerátu je vždy zdarma !

Platnost inzerátu je 90 dní, poté ho můžete znovu obnovit.