Inzabaz

Jak inzerovat

- můžete vkládat inzeráty zdarma v neomezeném počtu.
- první vložení inzerátu je s registrací, poté se Vám vytvoří uživatelská sekce, ve které můžete inzeráty editovat, mazat, topovat, atd..
- platnost inzerátu je 90 dnů (poté lze prodloužit)
- každých 30 dnů je možné inzerát obnovit, posunout dopředu mezi nové inzeráty
- inzerát můžete topovat (po dobu 10 dnů bude na předních pozicích)
- sdílení inzerátu na Facebooku

 

První vložení inzerátu je zároveň i s registrací. V pravém horním rohu kliknete na tlačítko Vložit inzerát, zobrazí se vám formulář. Ve formuláři vyplníte email, telefon, heslo, jméno, poštovní směrovací číslo (tyto údaje slouží pro příští přihlášení a vkládání dalších inzerátů). Dále si vyberete kategorii, do které chcete inzerát vložit, v dalších polích vyplníte název inzerátu, popis, cenu, přidáte fotku, nebo video. Fotku lze vložit jen jednu, další fotky můžete přidat do inzerátu v uživatelské sekci.

Po uložení prvního inzerátu s registrací se Vám vytvoří uživatelská sekce, která slouží pro další vkládání inzerátů, mazání, editaci, topování. Do uživatelkké sekce se dostanete po kliknutí na tlačítko moje inzeráty, vyplníte email a heslo, které jste zadali při registraci.

Další inzerát vytvoříte v uživatelské sekci nad tabulkou inzerátů, po zadání názvu inzerátu a výběru kategorie. Po kliknutí na tlačítko vytvořit nový inzerát se vám zobrazí další pole, kde napíšete popis inzerátu, cenu, video, fotky (fotek můžete vložit více najednou).

Popis inzerátu by neměl obsahoval odkaz na vaše stránky, ani ve fotografii inzerátu by to nemělo být.

Každý vloževý inzerát se musí schválit administrátorem, po schválení (do 24h) se bude zobrazovat. 
 

Budeme rádi za každý vložený inzerát :-)