Inzabaz

Blog

Inzerce zdarma a pro každého

Víte již z doslechu o místě, na kterém se dá sehnat i prodat naprosto vše a to od dětského oblečení až po starožitnou skříň a to navíc zcela zdarma? Říkáte, že ne? V tom případě je třeba toto místo poznat a důvěrně ho prozkoumat. Inzerce zdarma je doslova lákadlem pro každého, jenž se nechce zbavovat svých již nepoužívaných věcí, které leží ladem například na jeho půdě či v garáži pod hromadou prachu ve starých nepraktických krabicích. Prodat na tomto místě můžete opravdu vše a to od dětského zboží až po auta, domy, starožitnosti či zvířecí miláčky. Rychlé vyhledávání v jednotlivých kategoriích bazaru a to včetně praktického filtrování, se pro vás stane doslova a do písmene nepoznaným útočištěm.

 

Sháníte domácího mazlíčka či prodáváte svůj vůz? Račte vstoupit!

Chcete si pořídit nového domácího mazlíčka? Nebo momentálně prodáváte své ojeté auto a plánujete koupi nového? Ať je tomu jakkoliv, inzerce zdarma vám s vašimi plány hravě pomůže. Vložení inzerátů je naprosto bez poplatků a co víc, potencionální klient si váš inzerát může vyfiltrovat přímo podle PSČ, které ho nejlépe dovede až k cíli. Díky tomu si tak nabídky i poptávky můžete filtrovat podle toho, ve kterém městě žijete. Samozřejmě můžete i jako je tomu kdekoliv jinde, filtrovat podle ceny či kategorie, která vás zajímá. V každém případě je na tomto serveru vítán každý, jenž se po něčem shání či naopak něco pěkného prodává.

 

Z nespočtu kategorií si vybere každý

Kategorií, které jsou na našem serveru k dispozici, je opravdu kvantum. Tudíž si na tomto místě vybere opravdu každý. A to, věřte nebo ne, i ten nejnáročnější klient pod sluncem. Lehce se zde dají sehnat jak dětské dupačky, tak i sekačky na trávu či čtyřkolky. Pestrý výběr je navíc zpečetěn i velmi specifickými kategoriemi, mezi které spadají kategorie „Reality“ či „Zaměstnání“ ve kterých můžete nalézt například nové bydlení či nabídnout svůj byt k pronájmu anebo si nalézt svou vysněnou práci, po které dlouho toužíte. Vaší fantazii se v žádném případě meze nekladou, tudíž račte vstoupit.