Inzabaz

Blog

Inzeráty, které mění životy

Už vás někdy napadlo, že by vám inzerát mohl změnit život? Myslíte si, že tato forma sdílení či seznámení se, již patří mezi zastaralou? V tom případě se mýlíte, jelikož patřím mezi výjimku, která potvrzuje pravidlo, protože se právě můj životní příběh začal psát především díky mé vášni, pročítat si inzeráty

 

Nový dům, nový začátek

Vždy jsem si přál stavení, které by bylo na okraji města, a měl jsem tam svůj klid se svou budoucí partnerkou, která byla v nedohlednu a právě díky tomu, že jsem narazil na velmi zajímavou a příznivou nabídku, která byla mimochodem umístěna na inzertním webu v oddělení realit, na nic jsem nečekal a jednal. V tu chvíli mi ještě zdaleka vůbec nedošlo, že se bude jednat o začátek naprosto nového života. 

 

Starý nábytek má své kouzlo

Nebyl bych to já, abych se nesnažil nový dům vybavit, co možná nejjednodušším, ale zároveň nejpreciznějším nábytkem. Miluji retro styl a dům, který spíše připomínal tajuplnou chaloupku, si o tento druh nábytku vyloženě říkal. Neváhal jsem a otevřel jsem jedním kliknutím myši sekci nábytek, ve které jsem objevil spoustu zajímavých kusů nábytku a zároveň ten svůj současný, za velmi příjemnou cenu rovnou prodal. Byl jsem ohromen a nebudu se tajit ani tím, že mé oko zabrouzdalo i do sekce starožitnosti, ze které jsem si odnesl překrásné bicí hodiny, které nyní zdobí můj krb. 

 

Láska na celý život? Proč ne!

Dříve jsem na lásku přes internet příliš nevěřil. S přibývajícím věkem a stále častějšími partnerskými neshodami, jsem se ale pro tento způsob seznámení rozhodl i já a udělal jsem dobře. Ptáte se proč? Protože jsem právě tímto způsobem potkal svou životní partnerku, se kterou se teď musíme podívat na některé inzeráty, jelikož a protože již příští rok budeme tři a perfektní kočárek, postýlka a přebalovací pult, se rozhodně budou hodit. Letos, ale jistě rozhodně ještě stihneme nějakou krásnou dovolenou, kterou seženeme kde jinde, než na inzertním webu. Zkuste také svou štěstěnu.