Inzabaz

Chcete kontaktovat prodejce?

Váš vzkaz mu doručíme na email.


Výdělek do roku 2027 zajištěn

NABÍZÍM DLOUHODOBÝ PŘIVÝDĚLEK! A to nejlepší od včerejška jsme již vstoupili na burzu takže můžete prodávat i nakupovat appcoiny.

Stačí se zaregistrovat u české firmy AppUmbrella sídlící v Praze. APP. UMBRELLA, a.s. Antala Staška 1859/34140 00 PrahaCzech Republic

Spisová znacka B 22093 vedená u Mestského soudu v PrazeZákladní kapitál: 2 mil. KcICO: 01855867

E-mail: info@appumbrella.online A pak si koupíte těžící věž na dlouhých 8 let !!! za 605 Kč.

Věž těží peníze ihned po zaplacení. Věž vám bude nonstop 8 let těžit AppUcoiny. Cena AppUcoinu bude po vstupu na burzu 2 USD.

Věž můžete zaplatit kartou nebo převodním příkazem. Od firmy dostanete fakturu.

Přidejte se do facebookové skupiny zde pro více info. https://www.facebook.com/…appumbrella/

Peníze si pak budete posílat na svůj účet v ČR v Kč. Takže žádné internetové peněženky.

Jsou to peníze, které investujete pro sebe. A to bez práce. A to je vše. :-)

Je to 100%, jednoduché a funguje to.

Máme jedno pravidlo – u nás nemusíte vůbec nic. :-)

Takto budete těžit až do srpna 2027. Výhoda je, že nemusíte nic řešit.

Tzn. nezvýší se Vám odběr elektřiny. Není nic povinného. Nemusíte registrovat lidi pod sebe. Je to jednoduché, přehledné a částky z těžby přibývají každou hodinu, což můžete sledovat ve svém uživatelském účtu. Vše je v češtině. A takto máte vystaráno na 8 let. Je to pasivní přivýdělek na 8 let úplně bez práce.

VÝHODA: Cena kryptoměny AppUcoini má vzrůstající tendenci !!

Na rozdíl od ostatních kryptoměn má obrovskou výhodu a to je STABILITA a KRYTÍ HODNOTY. Tzn. její hodnota je krytá a nemůže klesnout. Hodnota AppUcoinu bude stále stoupat. Záleží ta na dvou věcech:

  1. Peníze jsou získávány z moderních technologií – internet, sociální sítě, mobily, aplikace, atd… A to je obor, který se žene stále dopředu a za tím je neuvěřitelné množství peněz.
  2. Čím více lidí se bude registrovat, tím více bude stoupat hodnota AppUcoinu.

Navíc se projekt rozšiřuje do zahraničí, což má obrovský potenciál !!!

KDYKOLIV MŮŽETE PŘIKOUPIT DALŠÍ TĚŽEBNÍ VĚŽ za 990 Kč – je to opět na 8 let a v podstatě bez práce. Krásný pasivní příjem. Registrace zde: https://www.appumbrella.online/cz/registrace?…

Doporučuji se podívat na tuto prezentaci. Je zde vše vysvětleno.

https://www.youtube.com/watch?…

DALŠÍ SKVĚLÉ MOŽNOSTI: NEJSOU POVINNÉ, ALE VYDĚLÁTE VÍC

Budování členské sítě. Za každého pozvaného člena dostanete ihned 2.25 USD a máte 15% z veškerého nákupu a každý den po dobu 8 let budete profitovat z jeho těžby.

Já jsem si vydělal za měsíc a 10 dní 11 200 Kč.

Pokud budete registrovat další lidi, budete mít příjmy za jejich registraci, dále příjmy z jejich nákupů věží a dále příjmy i z jejich těžby. Další příjmy jsou tzv. meziprovize. Počet registrovaných lidí je neomezený, tzn. neomezené jsou také výdělky.

Je třeba si uvědomit, že pokud zaregistrujete někoho pod sebe, tak z něj budete mít příjmy každý den celých 8 let a navíc jsou lidé, kteří si koupí rovnou 2 nebo více věží najednou. A někdo dokonce i celé pole ( 11 věží) !!!

Toto je opravdu možnost vysokých výdělků a konečně v češtině.

  1. Kdo chce, může jen těžit 8 let a o nic se nestarat.
  2. Kdo chce, může si vytvořit obrovskou síť lidí pod sebou. A tak velice slušný příjem !!!

Projekt nabízí mimo jiné garanci vrácení peněz a faktury za veškeré platby. Stejně tak pořádá pravidelné online školení. Vše v češtině a zdarma.

Pokud by Vás cokoli zajímalo, klidně se ptejte, ráda odpovím nebo poradím. Říká se, že neexistuje hloupá otázka, existuje pouze hloupá odpověď :-) Jako Váš sponzor/agent Vás budu mít na starosti a budu Vám ve všem pomáhat a vycházet vstříc. Pokud se rozhodnete vytvořit si svoji síť lidí. Poradím Vám, jak na to a budu se snažit Vám se vším pomoci.

Budete se možná divit, ale mám v týmu plno důchodců a ti dokonce registrují další členy. Nenechte si ujít tuto příležitost. Za 605 kč na 8 let.

Za tuto částku může využít této možnosti každý.

A kdo je podnikavý, má možnost vytvořit si velký tým a tím získá obrovské možnosti, protože počet lidí, které můžete registrovat, je neomezený. A já Vám s tím pomohu. Je to velká šance s jediným nákladem 605 Kč. A stačí k tomu pouze internet. Buďme vděční každý den FB, že zde můžeme inzerovat zdarma. :-)

Kdo si může dovolit investovat větší částku, pak je nejvýhodnější zaregistrovat se. Za 605 kč koupit věž a rovnou koupit 1 těžební pole. Jedno pole má 10 věží + 1 věž dostanete zdarma.

Cena je 9 900 kč za 1 pole. Tzn. celkem zaplatíte 10 505 Kč a budete mít rovnou 12 věží na těžbu po dobu 8 let.

Je dobré hned zpočátku natěžit co nejvíce coinů. Za 8 let těžba končí. A čím víc lidí se registruje, tím vyšší je hodnota coinu. Tzn., že za několik měsíců může mít 1 coin hodnotu 10, 20, nebo i více USD.

Kdo chce registrovat, za každého člověka bude mít 2.25 USD.

Kdo zaregistruje 10 agentů, stává se super agent.

Není to vůbec těžké, mě se to povedlo za 20 dní. Stačí zaregistrovat 10 lidí, poslat je na naše online školení a oni se po tomto školení stávají agenty. A máte hotovo :-)

Jako super agent dostanete ihned 1 věž zdarma a máte dvojnásobné provize. Dále, za každého nového člověka dostanete ihned 4.5 USD a když si klient pod vámi přikoupí věž, tak dostanete provizi 7,5 USD.

Pokud si klient pod vámi koupí 1 pole, dostanete ihned 75 USD. A k tomu se Vám každou hodinu budou přičítat provize ze všech věží a polí Vašeho týmu celých 8 let.

Již 7 let se zabývám různými přivýdělky z domova a přes PC a tento projekt je skutečně nejlepší.

Je to velmi výhodné

Registrace zde: https://www.appumbrella.online/cz/registrace?… .