Inzabaz

Chcete kontaktovat prodejce?

Váš vzkaz mu doručíme na email.

Truhlář v Nizozemsku - 2900 - 3240 € v hrubém + zajištěné ubytování + bez poplatků

Si připraven na novou výzvu a máš zájem slušně si vydělat? Zajímá tě objevování nových míst a kultur? Chceš se stát členem pevného týmu s kolegy ze Slovenska a Čech? Pokud ano, tak toto volné místo je možná právě pro Tebe!

Pro nizozemskou stavební společnost hledáme 4 zaměstnance na plný úvazek. Společnost má strategické partnerství s největším řetězcem supermarketů v Nizozemsku. Na realizaci plánovaných rekonstrukcí všech obchodů v Holandsku, hledáme skupinu 4 truhlářu (i jednotlivců), kteří budou specializovaní na výrobu a montáž dřevěných interiérů. Místo práce je 30 minut severně od Amsterdamu.

Pracovní doba: • pondělí – pátek od 6:00 – 6:30 do 16:00 – 17:00 (včetně přestávek) – 45 hodin týdně • kromě toho mohou být požadovány přesčasy

Náplň práce truhláře: • čtení a porozumění technických výkresů • montáže a dokončovací práce všech druhů interiérů ze dřeva a dřevem potažených materiálů včetně montáže jednoduché sanity do dřevěných rámů • samostatná práce

Osobnostní předpoklady a dovednosti: • prokazatelné zkušenosti se stolařskými pracemi resp. s prací se dřevem • ovládání anglického nebo německého jazyka • řidičský průkaz B výhodou • vlastní auto výhodou • licence na vysokozdvižný vozík výhodou • flexibilní přístup k pracovním činnostem • znalost materiálů a nástrojů • čistý výpis z rejstříku trestů

Další odpovědnosti a očekávání: • komunikace s vedoucím týmu • pozitivní přístup k práci a silná pracovní morálka • pozitivní přístup k politice společností • spolupráce s ostatními kolegy • péče o čisté a bezpečné pracovní prostředí • flexibilní přístup k přesčasům nebo změnám pracovních směn

Zaměstnanecké výhody, benefity: • práce 45 hodin týdně (9 hodin denně, 5 dní v týdnu) • měsíční plat při práci 45 hodin týdně: 2900 – 3240 € v hrubém (cca 2120 – 2340 € v čistém) dle zkušeností • uzavření smlouvy na dobu šesti měsíců s možností prodloužení • ubytování je zabezpečené zaměstnavatelem • zabezpečené zdravotní a úrazové pojištění • doprava do práce (benzín) je proplácena zaměstnavatelem • příjemné pracovní a životní prostředí • možnosti zapojit se do vzdělávacích a rozvojových programů • profesionální pracovní růst • náklady, které si platí zaměstnanec, jsou strava • naše agentura nevyžaduje žádné poplatky za zprostředkování zaměstnání před ani po odchodu do Holandska

Informace o výběrovém řízení V případě zájmu nám zašlete životopis v anglickém nebo německém jazyce.