Inzabaz

Chcete kontaktovat prodejce?

Váš vzkaz mu doručíme na email.

Brigáda - prodavač/ka lahůdek v Liberci

Máš rád/a práci v malém kolektivu? Baví tě obsluhovat zákazníky? Nemáš rád stereotypní práci? Tak je to brigáda právě pro tebe.

Aktuálně hledáme brigádníky na pozici PRODAVAČ / PRODAVAČKA do naší prodejny v Liberci (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu).

Náplň práce: • Pultový prodej uzenin, masa, sýrů, lahůdek, pečiva, zákusků a výrobků z teplého pultu • Příprava, krájení a doplňování zboží do pultu, • Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách • Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti • Kontrola kvality a čerstvosti zboží • Dodržování hygienických zásad • Dodržování pravidel HACCP • Komunikace a obsluha zákazníků • Obsluha pokladny

Nabízíme: • Práci ve stabilní české společnosti • Odměna 120,– / hodinu • Možnost práce na DPP / DPČ • Zaškolení na prodejně

Požadujeme: • Praxi s prodejem zboží – výhodou, rádi Vás zaučíme • Věk min. 18 let • Přátelský přístup k zákazníkům • Zodpovědný přístup k práci, samostatnost • Zdravotní průkaz • Ochota pracovat na dvě směny (ranní a odpolední) a 1× za 14 dní směna o víkendu