Inzabaz

Chcete kontaktovat prodejce?

Váš vzkaz mu doručíme na email.

Zástupce vedoucí/ho v Suchdole nad Lužnicí

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso – uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejnu v Suchdole nad Lužnicí ZÁSTUPCE/KYNI VEDOUCÍ/HO PRODEJNY (prodejna se nachází v budově Penny Marketu)

Hledáme šikovné lidi, které bude jejich práce bavit..

Nabízíme:

• Práci ve stabilní české společnosti • Zajímavé finanční ohodnocení • Elektronické stravenky • Příspěvek na penzijní připojištění • Odměnu za práci o víkendech a svátcích • Slevové poukázky na nákup zboží • Odměna za odpracované roky = Lázně / poukaz • Odměna za výročí narození • Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let • Multisport karta • Zaškolení na prodejně

Náplň práce: • Odpovědnost za svěřenou prodejnu v nepřítomnosti vedoucí/ho • Organizace práce na dané směně • Objednávání a příjem zboží • Příprava odvodu tržeb a denní uzávěrka • Obsluha zákazníků a prodej zboží • Kontrola kvality, čerstvosti zboží • Prezentace zboží v prodejních pultech

Požadujeme: • Odborné vyučení bez maturity • Vyučení v obchodním zaměření výhodou • Zkušenost řízením menšího kolektivu nebo praxe na dané pozici • Základní znalost práce na PC • Praxe v maloobchodním prodeji potravin • Zkušenosti s pokladnou • Přátelský přístup k zákazníkům • Zodpovědný přístup k práci, samostatnost • Zdravotní průkaz