Lokalita: Praha 9 zobrazit na mapě
Jméno: Dana Griněnková kontaktovat prodejce
Telefon: 608424393
Inzerát č.: 13092
Inzabaz / Katalog / Reality / Byty / Inzerát č. 13092
Aktualizováno: 04.12.2020
Lokalita: Praha 9 zobrazit na mapě
Jméno: Dana Griněnková kontaktovat prodejce
Telefon: 608424393
Inzerát č.: 13092
Cena: 9 000 000 Kč
Tisk
RK Nevolat. Prodej bytu 2+kk, Rohanské nábřeží, Praha 8 Karlín bez provize. Interiér 77 m²+ sklep a parkovací stání , které patří bytu a je v ceně.
Byt k prodeji je součástí rezidence River Diamond na břehu řeky Vltavy v širším centru Praha 8 – Karlín. Moderní byt se nachází ve 4. patře rezidence s 24hodinovou recepcí, výtahem, podzemními garážemi a soukromou zahradou s vodními prvky ve vnitrobloku. Byt je kompletně vybavený.
Byt tvoří předsíň, světlý obývací pokoj s kuchyňským koutem, technická místnost (prádelna s úložným prostorem), koupelna s toaletou. Dále se nachází ložnice.
Byt i dům jsou nadstandardně vybaveny, rezidence získala v r. 2007 titul Stavba roku. Kuchyňská linka je plně vybavena, například indukční varnou deskou, troubou, dále je velká lednice, digestoř, myčka. Bytu patří kryté parkovací stání a sklep.
Pouze 200 metrů od rezidence je stanice metra linky B a tramvajová zastávka Křižíkova. Lokalita umožňuje zkombinovat moderní městský život s relaxací v zeleni, kterou poskytuje cyklostezka podél Vltavy, blízké golfové hřiště nebo park na vrchu Vítkov. Restaurace, bistra, obchody, kina, lékárny atp., vše v docházkové vzdálenosti.
Místo v rozvíjející se a oblíbené čtvrti Karlín má skvělou dopravní dostupnost centra a jedinečnou polohu u Vltavy, kousek od romantického přívozu. Provize pro RK se neplatí.
Kontakt + 420 776 722 744 (Viber, Whatsapp).